Series
Ratings
12
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0