Titles you rated
- Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 1.0
SignRated ★ 0.5
Wangan MidnightRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5