Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0