Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0