Movies
Ratings
240
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5