Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The King's AffectionRated ★ 1.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0