Series
Ratings
156
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Shitamachi RocketRated ★ 3.5
Megalo BoxRated ★ 3.0
Magical SempaiRated ★ 3.0
Unsolved CasesRated ★ 3.5- Hyakka Ryoran Samurai GirlsRated ★ 3.0
KissXsisRated ★ 3.0
Cat Planet CutiesRated ★ 3.0
How Clumsy you are, Miss UenoRated ★ 3.5- 電脳警察サイバーコップRated ★ 3.0
- Denkou Choujin GridmanRated ★ 3.0
- To HeartRated ★ 3.0
MoyashimonRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0- 光と水のダフネRated ★ 3.0
- ニニンがシノブ伝Rated ★ 3.5
DNA²Rated ★ 3.0- ヤミと帽子と本の旅人Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5