Movies
Ratings
217
Princess MononokeRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!! Movie 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Gridman UniverseRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!! MovieRated ★ 4.0
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 4.0
A Few Moments of CheersRated ★ 3.5