Series
Ratings
127
Moon, Laika and the Bloodsucking PrincessRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.0
Arknights: Rise From EmberRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.5
Food for the SoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
MedalistRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5