Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5