Movies
Ratings
181
Before MidnightRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
GuzaarishRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0