Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 4.0
Le BonheurRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5