Series
Ratings
12
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0- おせんRated ★ 4.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0