Titles you rated
Magic MikeRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5