Movies
Ratings
196
Nanny McPheeRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0