Movies
Ratings
822
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Trainwreck: Balloon BoyRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
UgliesRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
RunRated ★ 4.0