Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
TempestRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.5