Movies
Ratings
70
SoulRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
ConcussionRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
TroyRated ★ 2.5