Series
Ratings
70
GlitchRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kiss Sixth SenseRated ★ 0.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
JirisanRated ★ 1.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5