Movies
Ratings
584
BakudanRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
DollhouseRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 1.0
PsychoRated ★ 1.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Stigmatized Properties: ZOKU – The Terrifying Floor PlanRated ★ 2.5
Liar x LiarRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 1.0
The Usual SuspectsRated ★ 0.5
The SentinelRated ★ 1.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Kindergarten CopRated ★ 2.5