Titles you rated
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Tougen AnkiRated ★ 5.0
GachiakutaRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
OnmyojiRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5- Geordie ShoreRated ★ 4.0
- Geordie ShoreRated ★ 3.0
- Geordie ShoreRated ★ 3.5