Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
WickedRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 1.5
MoebiusRated ★ 1.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0