Series
Ratings
42
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: The Boy from the West and the Knight of the Blue StormRated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Akudama DriveRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
No Guns Life Season 1Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
JormungandRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0