Movies
Ratings
342
JumanjiRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 0.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0