Movies
Ratings
595
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
One-LineRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5