Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The KillersRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 1.0
MiseryRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0