Movies
Ratings
93
300Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5