Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The EmploymentRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0