Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0