Titles you rated
- Mother's SeaRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.5- Man in CrisisRated ★ 3.0
- CinderellaRated ★ 3.0
- Hanjibung SegajokRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0- General HospitalRated ★ 3.0
- Her HouseRated ★ 4.0
- Perfect LoveRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 3.0
Stock FlowerRated ★ 3.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0- Little WomenRated ★ 4.0
- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 5.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 3.5
La Dolce VitaRated ★ 5.0- Country PrincessRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0