Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
DogManRated ★ 3.5