Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Fire of LoveRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- SukhavatiRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0