Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 5.0
Salon De HolmesRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
MaestraRated ★ 3.5