Titles you rated
My Lovely GirlRated ★ 2.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 1.0