Titles you rated
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5