Titles you rated
Mirrored MindRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5