Movies
Ratings
404
DeceptionRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Fatal IntuitionRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Love ClinicRated ★ 2.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5