Movies
Ratings
1003
The Little MermaidRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0