Movies
Ratings
32
The TerminalRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0