Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
BossRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0