Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.0