Movies
Ratings
53
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0