Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
MartyrsRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5