Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 2.5