Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5