Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Page TurnerRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5