Movies
Ratings
202
LucyRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 3.0
PainedRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0