Series
Ratings
78
What's Up FoxRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0