Titles you rated
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 0.5
Gintama: The MovieRated ★ 3.5
The Ring TwoRated ★ 1.0
GantzRated ★ 1.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 2.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 3.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0