Titles you rated
The LobsterRated ★ 4.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Shin GodzillaRated ★ 2.5
Juror 8Rated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
I Am MotherRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
GateRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 3.5